Bu Yazın Hitleri Kendini Gösterdi

04/06/2017

Nazlı Mengi, Milliyet Cadde'deki yazısında her gün onlarca yeni şarkı piyasaya çıkarken 2017 yazının hit parçalarının hangi şarkılar olacağını yazdı.

Her gün onlarca yeni şarkı piyasaya çıkarken 2017 yazının hit parçaları hemen aradan sıyrıldı. Benim bu ara durmadan dinlediğim hit listem şöyle;

Erdem Kınay feat. Merve Özbey/ Boynun Borcu: Deniz Erten’in sözleri, Erdem Kınay’ın müziği ve düzenlemesi, Merve Özbey’in sesi buluşunca ortaya bir hit   çıkması kaçınılmaz oluyor! Yine olay bir şarkı yapmışlar.

Bengü/ Kuzum: Sözleri Ayla Çelik’e, müziği Gökhan Tepe’ye ait şarkıyı sıra dışı buldum ve çok beğendim. Bengü’nün yorumu ayrı etkileyici. Gülşen Aybaba’nın çektiği klip, Raisa Vanessa’nın özel tasarımı elbise, Bengü’nün enerjisi ve güzelliği yıkılıyor.

Bengü sessizliğini bozdu

Sinan Akçıl feat. Serdar Ortaç / Yüzyılın Aşkı: Popun en sevdiğim iki adamının klibi daha çıktığı gün 1 milyon izlenerek olay yarattı, tıklanmalar koşmayı da geçti uçuyor! Bu yaz ‘Eyyo’luyoruz.

Hande Yener/ Bakıcaz Artık: Mert Ekren ve Hande Yener ikilisi yine çok tarz ve çok hit bir şarkıyla yazı karşılıyor. Bu arada arkadaşlarla konuşuyorduk da ortak bir fikir çıktı: Yener’in sesinde bağımlılık yaratan bir madde var.

Yaşar Gaga ft. Tarkan&Sezen Aksu/ Ceylan: Söz ve müziği  Sezen Aksu imzalı şarkı şu an radyolarda en çok çalınanlardan. Efsane proje olmuş.

Ozan Doğulu&Demet Akalın/ Kulüp: Şarkı henüz çıkmadı ama hit olacağı net, o yüzden şimdiden yazıyorum! Sözleri Ayşen’e, müziği Kemal Şimşekyay’a ait.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER analizLAR