Murat Kekilli'den Çok Sert Tepki

28/01/2018

Murat Kekilli sosyal medya hesabından Afrin'de olan Türk askerlerimize destek mesajı yayınlarken kendisini tarafsız olmaya çağıranlara da ateş püskürdü.

Murat Kekilli sosyal medya hesabından Afrin'de olan Türk askerlerimize destek mesajı yayınlarken kendisini tarafsız olmaya çağıranlara da ateş püskürdü.

"Bu akşam ölürüm" şarkısıyla bir döneme damga vuran Murat Kekilli, Afrin'de teröristlere yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığı ilk günlerde Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) olan desteğini açıklamıştı.

Aradan geçen günlerde Murat Kekilli'nin bu sözleri nedeniyle çokça eleştirilerek tarafsız kalması için baskı gördüğü ortaya çıktı.

Bu duruma da tepkisiz kalmayan Kekilli, Ayıp lan ayıp...Türkiye’de yaşayıp “Türk Askeri ve Zeytin Dalı” operasyonunu protesto edenler utanmadan beni tarafsız olmaya çağırıyor.Zulmün olduğu yerde tarafsızlık hainliktir, şerefsizliktir.Beni değil, terörü ve onun mucidi ABD'yi eleştirin." diyerek sert çıktı.

15 TEMMUZ'DA 'VATAN MİLLET AŞKINA' ŞARKISINI YAPMIŞTI
Ünlü şarkıcı 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından yazıp bestelediği 'Vatan Millet Aşkına' isimli şarkıyla gündeme gelmişti.

 

Murat Kekilli'den çok sert Afrin tepkisi: Ayıp lan ayıp... Hainliktir, şerefsizliktir!

 

Murat Kekilli'den çok sert Afrin tepkisi: Ayıp lan ayıp... Hainliktir, şerefsizliktir!

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER