Türkiye Aleyna’yı Hiç Tanımıyor

28/01/2018

Amerika’da eğitim gören Aleyna Tilki, ülkeye döner dönmez aranjör Emrah Karaduman’la bir araya geldi. Yeni bir şarkı hazırlığında olduğunu belirten Tilki iddialı konuştu: “Benim her yaptığım ters köşe. Türkiye Aleyna’yı hiç tanımıyor.

Eğitim için bir süredir Amerika’da bulunan Aleyna Tilki, İstanbul’a döndü. Genç şarkıcı önceki gece aranjör Emrah Karaduman’la Huqqa adlı mekândan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tilki, Los Angeles günlerinin güzel geçtiğini belirtti.

Bonkör Aleyna Sokak satıcısına 200 TL verdi

“Biraz orada biraz buradayım. Düşündüğümüz projeler var. Okula gidiyorum. İngilizcem kötüydü. Onu geliştiriyorum. Müzik yapıyorum. İlham aldığım yerler oluyor. Hollywood bana ilham veriyor. Bir çok ırktan insan görüyorum. Şarkı yazıyorum.”

Bonkör Aleyna Sokak satıcısına 200 TL verdi

BENİM YAPTIĞIM HER ŞEY TERS KÖŞE

Emrah Karaduman’ın yeni albümünde bir şarkı seslendireceğini söyleyen Aleyna Tilki, Hürriyet'in “Müzik anlamında ters köşe olacak mı?” sorusuna da iddialı bir cevap verdi.

Genç şarkıcı, “Benim her yaptığım ters köşe. Aslında Türkiye Aleyna’yı hiç tanımıyor. Bendeki sanatçı ruhu. Hatta popüler kültürden çok uzakta bir ruh var. Bunu inşallah bir gün gösterme şansı yakalayacağım” diye konuştu. Son olarak yurtdışında düet çalışmaları olup olmayacağı sorulan Tilki, “Hazırlık içindeyim. Tam belli değil… Ben kimi istersem o olacak” dedi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER